Bankrekening geopend

Deze week is er weer een volgende mijlpaal bereikt in de ontwikkeling van Glanerbrug-Digitaal.

De handtekeningen zijn gezet om een bankrekening te openen.

Als stichting die betrokken is bij ons dorp Glanerbrug hebben we bewust gekozen voor een bank die fysiek in Glanerbrug aanwezig is. Onze keuze is daarom gevallen op Regiobank Theussing die ons dorp al jaren van financiële producten voorziet.

De volgende stap in het proces zal de werving van sponsoren zijn die ons initiatief Glanerbrug-Digitaal steunen.

Iets verder in de toekomst gaan we ook op zoek naar adverteerders. Voordat we deze laatste stap maken willen we meer bezoekers aan de website trekken door op de site nog meer nieuws en informatie te plaatsen. Daardoor worden we ook echt interessant voor toekomstige adverteerders.

Mocht u nu al een gift willen overmaken dan kan dat op het volgende nummer:

NL76 RBRB 0787 7442 98